KONST / Litografier / Färglitografi 12948042
nr 1294 8042
Hugo Zuhr
(1895-1971), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 345/360, hustak. Motivet: 47x63 cm
Utrop:
300 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:44:47
Hugo Zuhr
Läs mer om Hugo Zuhr